Ženy bojují o svoji krásu každý den. Tlak krásných modelek nebo touha po muži snů podporuje jejich touhu po dokonalém vzhledu bez vad a kazů. Jaké jsou nejčastější ženské trable s vlastním vzhledem a jak se dají řešit? Přinášíme několik tipů na více či méně zásadní změny, které ovlivní nejen celkový vzhled, ale také sebevědomí ženy toužící po změně.

Pihy

Někdo ze svých pih udělá celoživotní výhodu a stanou se jeho předností. Avšak najdou se i ženy, které svoje pihy prostě nenávidí. Pro tyto ženy máme řešení!

Naše rady:

 • Používejte make-up – kvalitní make-up dokáže pihy skrýt úplně dokonale. Jeho výhodou může být i ochrana pleti před UV zářením.
 • Vyzkoušejte odstranění pih na klinice – tento zákrok trvá pár minut a využívá služeb frakčního laseru. Vysoce moderní certifikovaný přístroj dokáže pomocí laserového paprsku kromě odstranění pih zbavit kůži například kožních výrůstků, bradavic nebo nebezpečných mateřských znamének. Více si o této metodě přečtěte zde.

Velký nos

Část žen má problémy s velikostí nebo vzhledem svého nosu. Často jeho tvar totiž podědí po tatínkovi a má tak zaděláno na celoživotní mindrák.

Naše rady:

 • Líčení – šikovná vizážistka dokáže stínováním a šikovným použitím make-upu doslova divy! Naučte se to také a váš nos bude opticky daleko méně výrazný!
 • Plastická operace – takzvaná rhinoplastika dokáže problém s nosem vyřešit. Na klinice estetické chirurgie již našlo řešení mnoho žen!

Řídké vlasy?

Vlasy patří mezi nejčastější trápení, co se tyče ženského vzhledu. Ty z vás, které mají vlasový porost jako koňskou houni, mohou děkovat genetice. Jenže co zbytek žen, které trápí řídké vlasy?

Naše rady:

 • Kupte si speciální vitaminy s minerály. Existuje několik přípravků, které jsou určeny primárně pro podporu růstu vlasů. A nám se osvědčily. Podporují také růst nehtů a kvalitu řas.
 • Nechte si zajistit vlasy pomocí transplantace. Ze zadní části hlavy vám na klinice estetické chirurgie dokáže specialista přesunout vlasové kořínky na místa, kde jsou vlasy řídké. Tento typ transplantace oceňují také muži!
 • Využijte služeb kadeřnice. Ta vám dokáže během několika hodin pomocí cizích vlasů naplést a zahustit vaši stávající kštici.

Nehty

S nehty je to podobné, jako s vlasy. Některá žena je má tvrdé a pevné, jiná zase měkké a lámavé. Záleží na genetické výbavě, ale také na stravě, míře stresu a celkovém životním stylu.

Naše rady:

 • Pijte rozpustný kolagen. Ten ovlivní nejen kvalitu nehtů, vlasů a řas, ale také vyživí vaše klouby.
 • Nehtové studio – pokud nemáte pěkné nehty, svěřte je do péče nehtové designérky. Ta pomocí umělých nehtů nebo třeba jen využitím šelaku dokáže s vašimi nehty hotové zázraky. Už se za ně nikdy nebudete stydět!

Malá prsa

Větší část žen není s velikostí a často ani tvarem svého poprsí spokojená. Velkých prsou si užíváme většinou pouze v těhotenství a při kojení, kdy máme úplně jiné starosti, než nosit hluboké výstřihy.

Naše rady:

 • Tvar prsou se dá lehce ovlivnit pravidelným cvičením a posilováním.
 • Navštivte kliniku estetické medicíny, kde s vaším poprsím dokážou opravdové zázraky. My doporučujeme zvolit co nejpřirozenější tvar dekoltu s využitím silikonových implantátů ve tvaru kapky.

Jaký je ideál ženské krásy?

Jako všechny hodnoty, i ideál ženské krásy se během lidského vývoje mění. Rozdílné ideály uznávají také různá etnika a různé sociální vrstvy obyvatelstva. V dobách hladomoru byla kyprá žena blahořečena a dnes, v době, kdy máme všeho dostatek, obdivujeme štíhlé krásky, které se dokážou ovládnout a poctivě cvičí. Názor na to, co je a není považováno za krásné, se během stovek let měnil.

Jaké vylepšení vzhledu patří mezi vaše nejoblíbenější? Jste průkopnicí pih, krátkých nehtů a vlasů v culíku? Nebo raději nosíte vyzývavé umělé nehty a napletené vlasy? Napište nám, bez které pravidelné úpravy by se váš vzhled určitě neobešel.

Peter Wang