Profesionální senzuální masáže pro někoho představují synonymum uspokojení sexuální touhy a potřeby relaxace. Jsou přece tak dráždivé, zábavné a vzrušující! Na druhou stranu se často dostávají pod drobnohled a mnoho lidí pochybuje především o jejich bezpečnosti a legalitě. Možná jste také slyšeli mýty a fámy, které kolem nich kolují. A třeba i vy si erotický masážní salon představujete jako doupě neřesti kdesi v pochybné čtvrti. Existuje však řada luxusních podniků, pro která jsou takové představy stoprocentně nepravdivé! Jak tedy poznat takový seriózní salon, kde si můžete užít nezapomenutelnou masáž v tom nejlepším slova smyslu?

Zaměřte se na priority podniku 

Pokud stále váháte, zda ten či onen erotický masážní salon navštívit, uvádíme zde několik znaků, na které byste se měli soustředit.

Důraz na zdraví a profesionalitu personálu 

Masérky mohou být krásné ženy ze všech koutů světa. Vás by ale mělo zajímat i to, jestli mají dostatečnou kvalifikaci a jsou naprosto zdravé. A to především s ohledem na to, že kontakt mezi vámi bude velmi intimní, i přestože nedojde k pohlavnímo styku. 

Doporučujeme proto přesvědčit se, že masérka nemá na rukou, obličeji a těle suché strupy nebo otevřené rány. Pokud ano, masáži se vyhněte, ať neriskujete kožní infekci. V levných masážních salonech, které zaměstnávají nejrůznější dívky, je toto nebezpečí opravdu reálné.

Co se týče eventuálního přenosu pohlavních chorob, je důležité zmínit jednu věc – pouhou erotickou masáží není možné se jakoukoliv formou takových nemocí nakazit. Mylná představa, že tímto způsobem lze přenést různé choroby, ve společnosti panovala dlouhou dobu, obzvlášť pak v 80. a 90. letech. Naštěstí moderní věda dokázala tuto obavu zcela a spolehlivě vyvrátit. 

Bezchybně čisté a hygienické prostředí 

Pokud jste na scéně erotických masáží nováčkem, je důležité vybrat si čisté a hygienické místo. Začněte tím, že si prohlédnete webové stránky salonu, který hodláte navštívit. Pozorujte zejména to, zda jsou aktualizované a udržované. Právě to obvykle svědčí o profesionálním přístupu podniku ke klientům a své aktivitě obecně. 

Následně si prohlédněte fotografie vnitřních prostorů salonu. Hledejte luxusní apartmány s útulnou a intimní atmosférou. Známkou pětihvězdičkových služeb je vybavení jednotlivých pokojů vlastní koupelnou, možnost občerstvení na baru/recepci, sauna, vířivka apod. Ty by samozřejmě měly být po každém použití hloubkově čištěny. Díky luxusnímu vybavení se prostory salonu stanou místem, kde můžete uniknout každodennímu stresu a relaxovat ve společnosti krásné ženy. 

Bezpečná lokalita 

Než se na masáž do salonu vydáte, prověřte si jeho okolí a ujistit se, že je bezpečné. Nachází se podnik v odlehlých oblastech na kraji města? Nebo ve čtvrti s nepříliš dobrou reputací? Abyste se během masáže skutečně mohli oprostit od všech starostí, bude lepší vybrat si salon v prominentní lokalitě, přímo či alespoň v blízkosti hlavních ulic. Nikoliv v potemnělých zapadlých uličkách. 

V zájmu zachování soukromí svých klientů a maximální diskrétnosti pak opravdu není nutné, aby na vchod do takového podniku upozorňovaly výrazné reklamní poutače. Ty naopak mohou svědčit o levném, až nevkusném místě, kterému je lepší se vyhnout.  

Další znaky poukazují na exkluzivitu salonu 

  • Pravidelný úklid a dezinfekce v masážní místnosti a ve všech společných prostorách, popř. předmětů, kterých se klienti dotýkají.
  • Důkladné mytí rukou, používání ochranných pomůcek. 
  • Organizace jednotlivých schůzek tak, aby byl umožněn řádný úklid prostor a zachován sociální odstup mezi jednotlivými klienty.

Čeho si při výběru erotického masážního salonu všímáte vy? A máte z jejich prostředí nějakou opravdu nepříjemnou zkušenost?

Peter Wang